Copyrights - She Session Studio :)

Jestem fotografką.

Pracuję z kobietami od 2008 r., kiedy to wraz z przyjaciółką założyłam pierwsze na rynku polskim studio fotografii ciążowej – Belly Session Studio (www.bellysession.pl). Po 6 latach obserwacji i słuchania tego, co kobiety mówią i myślą o sobie samych – poczułam potrzebę stworzenia miejsca, w którym będzie można wzmocnić akceptację samych siebie, polubić swoje ciało nieco bardziej.. za pomocą fotografii – w ten sposób w 2014 r. powstało studio fotografii i rozwoju kobiecości – She Session Studio.

Fotografia kobiet jest moją pasją i zdecydowanie ulubioną dziedziną fotografii. Praca z kobietami to mnóstwo różnorodnej, kolorowej i zaskakującej energii, kipiącej życiem  i …dziwnymi pomysłami!:)
To także możliwość czerpania z piękna, kobiecości i różnorodności – które baaaaaaaardzo sobie cenię.

Z „pierwszego” wykształcenia jestem psychologiem oraz trenerką umiejętności komunikacyjnych – prowadzę szkolenia z pracy zespołowej  i komunikacji w grupie. Jestem także tancerką – dlatego wiem, że kontakt z własnym ciałem oraz ruch są tak ważne by zbliżyć się do siebie..

Do życia potrzebuję ruchu, energii i słońca, uwielbiam wyciskać z życia wszystkie jego smaki, żyć kolorowo, intensywnie i radośnie.

Wierzę w naturalną moc kobiet, rozwój i kobiecą przedsiębiorczość.

Women Power!:)