Copyrights - She Session Studio :)

Fotografią kobiet zajmuję się od ponad 12 lat – to zdecydowanie moja pasja i ulubiona dziedzina fotografii. Praca z kobietami daje mnóstwo energii, to możliwość obcowania z pięknem, kobiecością i różnorodnością, które bardzo sobie cenię.  Ale daje też ciekawą refleksję: my kobiety bardzo nie doceniamy swojej kobiecości, nie akceptujemy tego, co mamy, jakie jesteśmy. Wolimy zdecydowanie skupiać się na tym, czego nie mamy, jakie nie jesteśmy, a w najlepszym razie „jakie – za bardzo jesteśmy”: za wysokie, za niskie, za chude, za grube, za mały biust, za duży biust, włosy zbyt proste, zbyt kręcone.. Na pewno nie takie!.. Tymi ciągłymi porównaniami i skupieniem na brakach odbieramy sobie MOC. Naszą indywidualną, unikatową, kobiecą moc. Patrząc na siebie w lustrze w sposób krytyczny – komplikujemy sobie życie. Czy mężczyźni nie podchodzą do tego tematu nieco bardziej na luzie?.. Czy przez to nie ułatwiają sobie życia?.. Mam wrażenie, że tak!

W She Session Studio jest przestrzeń na to, by rozpocząć lub wzmocnić proces akceptacji siebie: swojego ciała, swojej kobiecości, swojej unikatowości. By zacząć zrzucać ciężary, które dźwigamy, które sobie same nakładamy. Po to by żyć lekko, z miłością – z MIŁOŚCIĄ DO SIEBIE i do świata..
By umieć akceptować siebie i swoje ciało – z miłością i z miłości..
Droga do akceptacji siebie może być długa, albo zupełnie krótka – zależy od tego, co każda z nas dźwiga, jakie ma doświadczenia.

Zapraszamy do wspólnego przyjrzenia się, na jakim etapie jesteś, czego w sobie nie akceptujesz oraz z jakimi doświadczeniami czy emocjami może być to powiązane. Proponujemy autorskie metody łączące fotografię oraz pracę z ciałem. W zależności od potrzeb zaproponujemy Ci albo pojedynczą sesję, albo ich cykl. Zapraszamy na sesje indywidualne oraz grupowe, stacjonarne i wyjazdowe. Szczególnie polecamy te wyjazdowe: z dala od codziennych spraw Warszawy, zatopione w naturze, wyciszone na łące czy odprężone nad jeziorem – dużo łatwiej (i przyjemniej) możemy się zbliżyć do samych siebie.

Zapraszamy na:
– indywidualną sesję fotograficzną
– indywidualną sesję fotograficzną połączoną z sesją rozwojową
– cykl indywidualnych sesji fotograficzno-rozwojowych
– warsztaty rozwojowe w Warszawie
– warsztaty rozwojowe wyjazdowe (weekendowe oraz tygodniowe)

Nadchodzące warsztaty i wydarzenia ogłaszamy w zakładce Aktualności. Serdecznie zapraszamy!:)